Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na kolejną edycję międzynarodowych targów wyposażenia sklepów Retail Show, gdzie będziemy prezentować naszą ofertę. Targi odbędą się w dniach 15 i 16 listopada 2017 roku w godzinach 9:00 - 17.00 w Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

W branży fiskalnej, ostatni rok upływa pod znakiem tworzenia regulacji dla kas z transmisją online które niestety do dnia dzisiejszego nie zostały ukończone. DATECS jako firma posiadająca ugruntowaną pozycję na europejskim rynku stosuje już podobne rozwiązania na wielu rynkach Europy i świata. Targi RetailShow będą okazją do przedstawienia pierwszych wyników naszej koncepcji nowych urządzeń fiskalnych online.
Urządzenia fiskalne marki Datecs to bardzo ważna ale nie jedyna część naszej oferty. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty nowe urządzenia POS marki Senor. Rozwijamy również grupę rozwiązań mobilnych w oparciu o marki Datecs, Senor, Paymax oraz Zebex. To wszystko i wiele innych ciekawych rozwiązań będzie można zobaczyć podczas targów Retail Show 2017.

 
                                                                
MAPA DOJAZDUGDZIE NAS ZNALEŹĆUMÓW SPOTKANIE
                                       
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Czytaj więcej ...