Nowość w ofercie Senor V3

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu nowy komputer POS, który jest już dostępny w naszej ofercie:

Nowość – LINEA PRO oraz INFINEA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowymi seriami produktów LINEA PRO oraz INFINEA, które są już dostępne w naszej ofercie:

Nowość – Przemysłowy tablet SENOR MPC

Pragniemy zaprezentować Państwu nowy produkt do mobilnych zastosowań przemysłowych marki SENOR

Publikacja rozporządzenia technicznego

Dnia 22.06.2018 roku zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Nowość Senor iSPOS 195WP

Pragniemy zaprezentować Państwu nową wersję komputera POS serii iSPOS , który jest już dostępny w naszej ofercie:

Nowe rozporządzenie

Dnia 29.03.2018 roku zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Finansów zmieniające rozporządzenie w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących.

Życzenia Wielkanocne

Życzymy Wszystkim naszym Partnerom Biznesowym ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy a także wielu radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym .

Nowość w ofercie waga DIGI SM-5300L

Przedstawiamy nową wagę etykietującą DIGI w naszej ofercie 

Nowe rozporządzenie

Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 28 grudnia 2017 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz pomyślności w Nowym Roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę życzy Zarząd i Pracownicy Datecs-Polska

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Czytaj więcej ...