Kasy online. Sejm uchwalił ustawę!

W dniu 15 marca 2019 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach, która wejdzie w życie najprawdopodobniej z dniem 1 maja 2019 roku jeśli Senat przegłosuje ją bez poprawek w tym zakresie a Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej podpisze. Podczas prac w parlamencie nastąpiła jedna znaczącą zmiana dotycząca terminu do kiedy ważne są homologacje dla kas z kopią papierową. Termin ten został wydłużony z 30 czerwca 2019 roku do dnia 31 sierpnia 2019 roku.

Nowa waga marki DIGI w ofercie

Z przyjemnością informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o nową wagę platformową DIGI DS-166AP.

Kasy online od 1 maja 2019 roku?

Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy - Prawo o miarach został notyfikowany przez Komisję Europejską. Według założeń Ministerstwa Finansów ustawa miała wejść w życie z dniem 1 października 2018 roku co jednak nie nastąpiło.

Rozwiązania przemysłowe marki SENOR.

Szanowni Państwo, Przedstawiamy serię produktów przemysłowych marki SENOR, które wprowadziliśmy do naszej oferty.

Publikacja rozporządzenia

Dnia 31.12.2018 roku zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28 grudnia 2018 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących.

Targi RetailShow 2018 - Dziękujemy za udział

Dziękujemy wszystkim , którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych targów RetailShow w Warszawie.

Odwiedź nas na RetailShow 2018

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na kolejnej IX edycji międzynarodowych targów wyposażenia sklepów RetailShow 2018, gdzie zaprezentujemy naszą ofertę. Targi odbędą się w dniach 14 i 15 listopada 2018 roku w godzinach 9:00 - 17.00 w Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Zapraszamy na stoisko B08.

Nowość w ofercie Senor V3

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu nowy komputer POS, który jest już dostępny w naszej ofercie:

Nowość – LINEA PRO oraz INFINEA

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowymi seriami produktów LINEA PRO oraz INFINEA, które są już dostępne w naszej ofercie:

Nowość – Przemysłowy tablet SENOR MPC

Pragniemy zaprezentować Państwu nowy produkt do mobilnych zastosowań przemysłowych marki SENOR

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Czytaj więcej ...