Szuflady kasowe są to szuflady dedykowane do zastosowań w handlu. Służą do tymczasowego przechowywania środków pieniężnych pochodzących z rozliczeń między sprzedawcą a klientem. W swojej konstrukcji szuflada kasowa zawiera przegrody na bilon oraz banknoty służące do segregowania poszczególnych nominałów pieniędzy usprawniając proces obsługi klienta. Zazwyczaj szuflada kasowa w swojej konstrukcji posiada zamek, który zabezpiecza zgromadzone w niej środki pieniężne przed dostępem osób nieuprawnionych.
Szuflady kasowe są otwierane automatycznie poprzez impuls elektryczny z urządzenia fiskalnego lub systemu do którego są podłączone. Dodatkowo konstrukcja zamka umożliwia  awaryjne otwarcie szuflady bez impulsu elektrycznego.
DATECS-POLSKA posiada również w ofercie specjalny interfejs KC-514 umożliwiający sterowanie szufladą kasową przez kasy lub drukarki fiskalne o innym napięciu i długości impulsu otwarcia.

Ze względu na budowę szuflady kasowe DATECS dzielimy na:
 
Mała szuflada do kasy fiskalnej, mała szuflada do kas fiskalnych DATECSMałe – w ograniczonej przestrzeni stanowiska sprzedaży


 

Średnia szuflada do kasy fiskalnej, średnia szuflada do kas fiskalnych DATECSŚrednie – przeznaczone do małych i średnich kas fiskalnych

 

Duża szuflada do kasy fiskalnej, duża szuflada do kas fiskalnych DATECS, szuflada kasowa do sklepu, szuflada kasowa do marketu

 Duże – dedykowane przy większym obrocie gotówkowym
 
 

Szuflada FLIPTOP do kasy fiskalnej, szuflada FLIPTOP do systemów POS, szuflada kasowa do zabudowy, szuflada kasowa do marketu, szuflada kasowa do boksu kasowego.

Flip-Top – stosowane w marketach, współpracujące z systemami POS oraz do zabudowy w boksach kasowych.

Szuflady małe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami w graniach do 700 mm sumy długości 3 boków, posiadają plastikowy wkład, zamocowany na stałe w szufladzie.

Szuflady średnie charakteryzują się rozmiarami od 700 do 900 mm sumy długości 3 boków, posiadają wyjmowane wkłady oraz regulowane przegrody na bilon.
Szuflady duże charakteryzują się rozmiarami powyżej 900 mm sumy długości 3 boków, posiadają wyjmowane wkłady, regulowane przegrody na bilon.
Specyficzną odmianą szuflad kasowych są szuflady typu Flip-Top. Charakteryzują się tym, że zamykana podstawa szuflady jest mocowana na stałe do podłoża, natomiast wewnętrzny wkład jest wyjmowany oraz zamykany dodatkową pokrywą na kluczyk, co zwiększa bezpieczeństwo przed kradzieżą podczas przenoszenia utargu z punktu obsługi klienta do punktu rozliczeń.

Wszystkie dostępne w ofercie DATECS szuflady kasowe współpracują ze wszystkimi modelami urządzeń fiskalnych znajdujących się w naszej ofercie (DATECS MALUCH E.KO, DATECS MALUCH PLUS, DATECS SEMI E.KO, DATECS SEMI PLUS) oraz specjalizowanym rozwiązaniem dla gastronomi i nie tylko HioPOS PLUS.

W ofercie firmy DATECS-POLSKA znajdują sie następujace szuflady (kliknij na wybrany model aby sprawdzić szczegóły):
Mała
Szuflada kasowa
DATECS HS-240B

Mała szuflada do kasy fiskalnej, mała szuflada do kas fiskalnych DATECS
Średnia
Szuflada kasowa
DATECS HS-330A

Średnia szuflada do kasy fiskalnej, średnia szuflada do kas fiskalnych DATECS
Duża
Szuflada kasowa
DATECS HS-410A

Duża szuflada do kasy fiskalnej, duża szuflada do kas fiskalnych DATECS, szuflada kasowa do sklepu, szuflada kasowa do marketu
Flip-Top
Szuflada kasowa
DATECS HS-170A

Szuflada FLIPTOP do kasy fiskalnej, szuflada FLIPTOP do systemów POS, szuflada kasowa do zabudowy, szuflada kasowa do marketu, szuflada kasowa do boksu kasowego.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Czytaj więcej ...