Przenośne drukarki marki DATECS  to małe, mobilne, tanie drukarki, których oferta skierowana jest do wszystkich firm, stawiających na bezpośrednią obsługę klienta w terenie ( przedstawiciele handlowi) lub poza miejscem tradycyjnej obsługi np. obsługa klienta w magazynie czy ogródku kawiarnianym ). Połączenie drukarki z odpowiednią aplikacją ( tu zrób link do współpracujących programów – drukarki DPP)  dla użytkownika może stworzyć mobilne biuro lub punkt sprzedaży w zależności od potrzeb klienta. Drukarki przenośne umożliwiają drukowanie  faktur zakupu, zamówień od klienta , potwierdzeń rozliczeń czy dostawy towaru. Oferowane drukarki mobilne mogą w zależności od modelu drukować również na etykietach samoprzylepnych, co umożliwia np.  znakowanie towarów kodami kreskowymi w sklepach czy hurtowniach.
W zależności od potrzeb  drukarki mogą być wyposażone w  komunikację bezprzewodową Bluetooth, Wi-Fi lub Irda, dzięki czemu mogą współpracować z urządzeniami przenośnymi typu tablety, smartfony. Do drukarek udostępniane są kody SDK co pozwala na ich współpracę z wieloma systemami, a treść drukowanych dokumentów ograniczona jest tylko wyobraźnią programisty lub programów z którymi współpracują.

Do oferowanych drukarek można dokupić również dodatkowe opcje, które ułatwią pracę w terenie. Są to między innymi:

pokrowce,
zasilacze samochodowe,
stacje dokujące


DATECS-POLSKA posiada w swojej ofercie drukarki, które mogą drukować na papierze od 41 do 115 mm w zależności od modelu. Poniżej lista dostępnych drukarek:

DPP-250DPP-255DPP-350DPP-450
Drukarka mobilna, drukarka przenośna, drukarka 2”,Drukarka mobilna, drukarka przenośna, drukarka 3”Drukarka mobilna, drukarka przenośna, drukarka 2”, mobilna drukarka etykiet, przenośna drukarka etykietDrukarka mobilna, drukarka przenośna, drukarka 4”, mobilna drukarka etykiet, przenośna drukarka etykiet

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Czytaj więcej ...