Przenośne drukarki są to małe, mobilne, tanie drukarki, których oferta skierowana jest do wszystkich dużych przedsiębiorstw i małych firm, stawiających na bezpośrednią obsługę klienta poza biurem np. mobilni handlowcy. Połączenie drukarki z odpowiednią aplikacją dla użytkownika może stworzyć mobilne biuro lub punkt sprzedaży w zależności od potrzeb klienta. Drukarki przenośne umożliwiają drukowanie  faktur, zamówień, potwierdzeń wpłat itp. mobilnym handlowcom podczas wizyty u klienta. Oferowane drukarki mobilne mogą w zależności od modelu drukować również na etykietach samoprzylepnych, co umożliwia np.  znakowanie towarów kodami kreskowymi.
W zależności od wersji drukarki posiadają komunikację bezprzewodową Bluetooth, Wi-Fi lub Irda, dzięki czemu mogą współpracować z urządzeniami przenośnymi typu tablety, smartfony. Do drukarek udostępniane są kody SDK co pozwala na ich współpracę z wieloma systemami, a treść drukowanych dokumentów ograniczona jest tylko wyobraźnią programisty lub programów z którymi współpracują. 

Do oferowanych drukarek można dokupić również dodatkowe opcje, które ułatwią pracę w terenie. Są to między innymi:

  • pokrowce,
  • zasilacze samochodowe,
  • stacje ładujące,


DATECS-POLSKA posiada w swojej ofercie drukarki, które mogą drukować na papierze od 41 do 115 mm w zależności od modelu. Poniżej lista dostępnych drukarek:
 

DPP-250
DPP-255
DPP-350
DPP-450
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Czytaj więcej ...