Drukarki mobilne są to małe, przenośne drukarki, które zostały wyposażone w akumulator, dzięki czemu można ich używać w dowolnym miejscu. Zastosowanie tego typu drukarek umożliwia drukowanie faktur, zamówień, potwierdzeń wpłat itp. mobilnym handlowcom podczas wizyty u klienta. Oferowane drukarki mobilne marki DATECS charakteryzuje wysoka jakość wykonania, która w połączeniu z niezawodnymi podzespołami stanowią idelane rozwiązanie do mobilnych puntków obsługi klienta.
Kompaktowa budowa drukarek sprawia, że przenoszenie drukarek nie naraża ich na uszkodzenia mechaniczne, w celu dodatkowego ich zabezpieczenia można zastosować pokrowce. Dla wszystkich, którzy chcą zintegrować drukarkę mobilną z własną aplikacją udostępniamy dokumentację techniczną, opis kodów SDK. Ułatwia to programistom implementację drukarek w ich oprogramowaniu. Możliwość zastosowanie kodów SDK powoduje, że drukarki można integrować praktycznie z każdym oprogramowaniem użytkownika. 

DATECS-POLSKA posiada w swojej ofercie drukarki, które mogą drukować na papierze od 57 do 115 mm w zależności od modelu. Poniżej lista dostępnych drukarek:

 

DPP-250
DPP-255
DPP-350
DPP-450

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies. Czytaj więcej ...